Polish English German Spanish


Sport

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW SZKOLNEJ LIGI SIATKÓWKI

Dnia 6 kwietnia rozegraliśmy w naszej szkole Wielki Finał Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej, do którego po wielu tygodniach klasowych rozgrywek zakwalifikowały się reprezentacje klas: 3 Gimnazjum, 1a Liceum , 1b Liceum oraz 2 Technikum. Po bardzo zaciętych meczach, o wyniku których decydował często tie-brek, klasyfikacja przedstawia się następująco:

IV m-ce – 2T

III m-ce – 1a

II m-ce – 3 Gim

I m-ce – 1b

Drużyna zwycięska w nagrodę przejęła w posiadanie Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Klasę 1b dzielnie reprezentowali : Kamila Minorczyk, Klaudia Boczanowska, Anna Nehrebecka, Marcel Kwolik, Paweł Garczyk, Mateusz Gancarek, Michał Nehrebecki, Jan Sanecki oraz Błażej Wasiński. A teraz czekamy na kolejny mecz, który najlepsi ze szkoły rozegrają z reprezentacją nauczycieli. Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za .... ;)

Małgorzata Zaręba

PODWÓJNE ZŁOTO

Po niezwykle zaciętych pojedynkach w ramach Mistrzostw Powiatu Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców, które to odbyły się w Trzebnicy w dniu 17 i 18 stycznia z wielką satysfakcją informujemy, że zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli dla naszej szkoły tytuł Mistrzowski. Rywalizacja sportowa była niezwykle zacięta, a ich finał nieprzewidywalny. To co uczyniły nasze dziewczęta wydawało się nie do wykonania. Przegrywając w pierwszym meczu z PZS nr 2 Trzebnica 4 punktami na 46 sekundy do końca meczu ostatecznie udało im się wygrać spotkanie 1 punktem. W drugim starciu z PZS nr 1 Trzebnica również o wygranej zadecydował 1 punkt zdobyty z  rzutów osobistych w ostatnich sekundach meczu. Dziękuję dziewczynom za ich wolę walki, poświęcenie i niezwykłe emocje, których mi i sobie dostarczyły. Jestem przekonana, że zawody te na zawsze utkwią nam w pamięci :)

Gratulujemy reprezentacji dziewcząt i chłopców w składzie:

Dziewczęta - Natalia Gajewska, Sara Kolasa, Olimpia Tomicka, Izabela Maćkowiak, Daria Związek, Natalia Lorek, Joanna Bagińska, Karolina Dynia, Klaudia Pyrka, Andżelika Skutela, Dominika Kryś, Natalia Witkowska, Kinga Sznajder oraz Kamila Woźniak

Chłopcy - Maksym Turzański, Kamil Machowiak,  Michał Kusztelak, Szymon Tomaszewicz, Filip Zaręba, Mateusz Krupa, Jakub Działak, Filip Rybicki, Bartłomiej Nędzyński, Piotr Żelazny, Przemysław Sobczak

Trzymamy kciuki za dalsze etapy!

 

Więcej artykułów…