foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

1018209
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
380
2742
5230
996652
25796
98353
1018209

Your IP: 100.25.43.188
2019-11-12 03:47

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

Tuż przed feriami (13 stycznia 2015) uczniowie klas hotelarskich i architektury krajobrazu uczestniczyli w Targach Pracy i Zawodów we Wrocławiu.  Targi zorganizowane były przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku",  którego realizatorem jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

W Targach uczestniczyły uczelnie wyższe ,szkoły ponadgimnazjalne, zawodowe, wiodące przedsiębiorstwa, firmy, instytucje rynku pracy oraz lokalne media z terenu Dolnego Śląska.
Uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość poznania oferty edukacyjnej w województwie dolnośląskim. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy kuchni molekularnej, szkół tanecznych oraz gastronomicznych.

PZS na Targach reprezentowali przedstawiciele klasy 4 Technikum, którzy z powodzeniem reklamowali Naszą szkołę w Centrum Kongresowym. W tym celu przygotowane były specjalne stanowiska, na których można było podziwiać m.in.  dekoracje kwiatowe przygotowane przez przyszłych Architektów, kolaże fotograficzne obrazujące aktywność klas hotelarskich oraz ulotki i plakaty informacyjne.

Więcej informacji jak się zaprezentowaliśmy na Targach, w galerii poniżej.

2019 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved