foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta


Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/Item.php on line 68
KSIĘGA ABSOLWENTÓW LICEUM IM. KAROLA HOLTEIA
Zwracamy się z prośbą do wszystkich absolwentów naszego liceum, aby przekazywali nam informacje na temat swoich dalszych losów - interesują nas kierunki wybieranych przez Was studiów lub szkół wyższych, policealnych...
Podajemy nasze konto e-mail: '; document.write( '' ); document.write( addy_text75827 ); document.write( '<\/a>' ); //--> - piszcie do nas, czekamy na wiadomości od Was!!!
Rok szkolny 2007/2008

klasa III a
wychowawca: mgr Beata Orlik - Kwolik
1. Borowski Mateusz 2. Duliński Paweł 3. Frydrych Małgorzata 4. Gerej Natalia 5. Golonka Sylwia 6. Hupa Paweł
7. Jeziorska Katarzyna 8. Korzeniowska Malwina 9. Kozera Anna 10.Kunc Justyna 11. Kupis Sylwia
12. Kurowska Weronika 13. Kusiak Jowita 14. Mikołajczak Adrian 15. Pałka Adrianna 16. Potemska Aleksandra
17. Rucińska Anna 18. Smyk Michał 19. Tetela Mariusz 20. Urban Paweł 21. Wardziak Tomasz 22. Wesołowski Daniel
23. Wolsztyniak Ewelina

klasa III b
wychowawca: mgr Wioletta Masiuda
1. Basiński Piotr 2. Curkowicz Anna 3. Dziadosz Anżelika 4. Fedoryszyn Piotr 5. Godawski Grzegorz 6. Grad Kamil
7. Grzegorzewicz Anna 8. Jankowiak Anna 9. Juszkiewicz Krzysztof 10. Karolczyk Anna 11. Laskowska Gabriela
12. Laskowski Piotr 13. Lis Tomasz 14. Łątka Piotr 15. Łojkuc Justyna 16. Miler Kaja 17. Mioduszewski Tomasz
18. Pospiech Patryk 19. Rychter Paweł 20. Stocki Michał 21. Zapotoczna Patrycja

klasa III c
wychowawca: mgr Monika Polanowska - Andruszkiewicz / dr Małgorzata Nehrebecka
1. Garczyk Sylwia 2. Grochala Michał 3. Gurowska Barbara 4. Konieczna Agata 5. Kuczyńska Marta
6. Kusztelak Kacper 7. Migas Dorota 8. Mikuła Paweł 9. Nowak Angelika 10. Raszek Emilia 11. Wilczyńska Alicja
12. Winciorek Natalia 13. Wlaźlak Anna 14. Zys Angelika

klasa III d
wychowawca: mgr Henryk Cymerman
1. Brzegowski Konrad 2. Frąk Katarzyna 3. Gawlikowska Paulina 4. Gryz Katarzyna 5. Janyst Małgorzata
6. Kozioł Agnieszka 7. Kozłowska Katarzyna 8. Kredzińska Magdalena 9. Kubiak Adrianna 10. Lalka Katarzyna
11. Łabno Ewa 12. Łaskawska Joanna 13. Łukowiak Renata 14. Nowak Damian 15. Przybylski Piotr
16. Religa Maciej 17. Ryk Joanna 18. Smolis Marlena 19. Surdyk Roksana 20. Wieczorek Marek
21. Wypych Katarzyna

Rok szkolny 2006/2007

klasa III a
wychowawca: Artur Przystarz
1.Cywka Paulina 2.Dębik Joanna 3.Dudczenko Tomasz 4.Fabiszewska Marta 5.Grzeszczak Ewelina
6.Gurowska Anna 7.Jastrzębska Anna 8.Kosarzycka Aneta 9.Kozłowski Marcin 10.Kuziw Jolanta
11.Leżoń Aleksandra 12.Moczulska Magdalena 13.Olszewska Magdalena 14.Paś Justyna 15.Podrygajło Ilona
16.Przybylska Marta 17.Reder Ewelina 18.Rokosz Wojciech 19.Siekirka Mariola 20.Skawiński Sebastian
21.Słomska Paulina 22.Stachowiak Paulina 23.Staszkiewicz Patryk 24.Szczypta Izabela 25.Trafidło Magdalena
26.Urbańska Paulina 27.Walniczek Michał 28.Wąsik Monika 29.Wilamowska Agnieszka 30.Włodarczyk Aleksander

klasa III b
wychowawca: Anna Buczak/Jacek Bondyra
1.Borowski Michał 2.Chaja Joanna 3.Cierpiał Justyna 4.Czapliński Krzysztof 5.Grabowa Judyta
6.Kazana Wojciech 7.Kończak Patryk 8.Kozieradzka Karolina 9.Krupa Mateusz 10.Lenartowicz Joanna
11.Masłowski Jacek 12.Miazga Marcin 13.Michałkiewicz Krzysztof 14.Pawlaczek Piotr 15.Pyrka Michał
16.Siekirka Zuzanna 17.Spigiel Tomasz 18.Sputo Natalia 19.Szmigiel Marek 20.Szymków Ewelina
21.Żemojtel Rafał

klasa III c
wychowawca: Anna Choińska/Małgorzata Nehrebecka
1.Bartkowiak Michał 2.Bator Tomasz 3.Bełkowski Marcin 4.Brodziak Izabela 5.Curzydło Justyna 6.Iżuk Natalia
7.Krajewski Piotr 8. Liszka Magdalena 9.Łamasz Marcin 10.Marciniak Michał 11.Matysiak Marcin
12.Mazur Joanna 13.Ninierza Urszula 14.Olejniczak Kamila 15.Pawlak Anna 16.Pawlak Małgorzata
17.Pendyk Bartłomiej 18.Podgórski Radosław 19.Raplewicz Piotr 20.Sankiewicz Magdalena
21.Skirzewska Katarzyna 22.Stecki Paweł 23.Strzeszyna Małgorzata 24.Szymańska Katarzyna
25.Wesołowski Damian 26.Wypych Jolanta 27.Zając Piotr 28.Zarzeczny Artur 29.Żebrowski Michał

Rok szkolny 2005/2006

klasa III a
wychowawca: Liliana Komorowska
1.Bober Dariusz 2.Chronowska Anna 3.Iwaszuk Jarosław 4.Kazana Aleksandra 5.Kołodyński Bartosz 6.Kozłowski Krzysztof 7.Lipny Piotr 8.Łoś Monika 9.Mazgajski Paweł 10.Muszak Paweł 11.Myślicka Marta 12.Myślicki Paweł 13.Najwer Magdalena 14.Para Natalia 15.Pendyk Przemysław 16.Raczyk Elżbieta 17.Rusak Rafał 18.Sawicka Ada 19.Słowik Karolina 20.Wesołowska Anna 21.Widurski Krzysztof 22.Wojciechowski Łukasz 23.Ziemianowicz Marta 24.Żebrowska Monika

klasa III b
wychowawca: Małgorzata Urban
1. Betscher Anna 2. Chomin Marta 3.Cierpiał Agnieszka 4.Czerkas Paweł 5.Bartłomiej Gajowczyk 6.Górna Anna 7.Kot Agnieszka 8.Kubicka Weronika 9.Kurzeja Michał 10.Grys Aneta 11.Kurzydło Łukasz 12.Łamasz Michał 13.Majkowski Krystian 14.Mańkowski Michał 15.Matulewicz Michał 16.Pasiewicz Konrad 17.Płaczek Piotr 18.Ryk Krzysztof 19.Sputo Marek 20.Zapotoczna Natalia 21. Zając Ewa 22.Zieliński Piotr 23.Zuba Daniel

klasa III c
wychowawca: Dorota Matusiak/Jarosław Sikora
1.Chorążyczewski Marcin 2.Franka Ewelina 3.Garlińska Alicja 4.Kalinowska Marta 5.Kłok Jolanta 6.Kornaś Marcin 7.Libera Bartłomiej 8.Maćkowiak Paulina 9.Marzec Paulina 10.Maśkiewicz Sebastian 11.Modes Maria 12.Paś Anna 13.Ptasińska Aleksandra 14.Rosińska Ewa 15.Sękalski Karol 16.Siekirka Jolanta 17.Surman Weronika 18.Wasielewski Jakub

Rok szkolny 2004/2005

klasa III a
wychowawca: Sylwia Adamska/Sabina Osińska
1. Bernadek Aleksandra 2.Bryl Karolina 3.Chrąchol Natalia 4.Chytry Marcin 5.Fryszkiewicz Marcelina 6.Grzesiak Joanna 7.Hynda Magda 8.Hynda Monika 9.Janson Agnieszka 10.Jewiarz Anna 11.Kalita Karol 12.Karcz Monika 13.Kazimierska Natalia 14.Kłopotowski Mirosław 15.Kociołek Ewa 16.Kosecki Daniel 17.Kunc Anna 18.Liszka Bernadetta 19.Matysiak Paulina 20.Oraczewska Monika 21.Płaskawska Wioletta 22.Piotrowski Mateusz 23.Saladra Tomasz 24.Słabicka Agnieszka 25.Szulc Jakub 26.Tomaszewska Beata 27.Uchwał Honorata 28.Wacławska Olga 29.Wotus Magda 30.Zys Eliza

klasa III b
wychowawca: Beata Orlik -Kwolik/Irena Leszkiewicz
1.Bracisiewicz Krzysztof 2.Bujakiewicz Jacek 3.Chomnicka Magdalena 4.Cieluch Marta 5.Krzysztof Curkowicz 6.Czerkas Bartłomiej 7.Domarecka Marcelina 8.Dudek Arkadiusz 9.Godawsaka Sylwia 10.Górny Mateusz 11.Grzelewski Łukasz 12.Hałubiec Karolina 13.Hliwa Adrian 14.Jaskólska Aleksandra 15.Kupis Monika 16.Łodygowski Kamil 17.Michałkiewicz Marta 18.Mołas Adrianna 19.Mróz Robert 20.Pudło Tomasz 21.Równicka Karolina 22.Sadkiewicz Anna 23.Soroń Katarzyna 24.Turkiewicz Ludwik 25.Wróblewska Ewa 26.Zając Michał

klasa III c
wychowawca: Jolanta Olejniczak
1. Chaja Radosław 2.Czajkowska Natalia 3.Dobosz Jan 4.Foryś Małgorzata 5.Grabowski Krzysztof 6.Jodlowski Łukasz 7.Konieczny Mateusz 8.Kopystyńska Izabela 9.Korzeniowska Joanna 10.Kowalczyk Dorota 11.Kryś Paulina 12.Kurzejewsja Karolina 13.Laur Łukasz 14.Łupkowska Katarzyna 15.Majcher Beata 16.Mosuń Anna 17.Mróz Anna 18.Rekosiewicz Damian 19.Słomska Natalia 20.Suszko Radosław 21.Wasiewicz Aneta 22.Węcłaś Anna 23.Wolska Karolina 24.Zubowicz Tomasz 25.Żuk Szymon 26.Żywiec Jadwiga

Rok szkolny 2003/2004

klasa IV a
wychowawca: Małgorzata Nehrebecka
1. Izabela Adamusiewicz 2. Dominik Binko 3, Magdalena Chronowska 4. Lech Czartoryski 5. Dominika Dudek 6. Anna Kapała 7. Łukasz Krzywda 8. Marcin Książewski 9. Piotr Kuczyński 10. Paulina Kurzejewska 11. Małgorzata Łysikowska 12. Witold Michalski 13. Małgorzata Michałkiewicz 14. Gabriela Mielczarek 15. Ewa Nowak 16. Alina Owczarek 17. Bartłomiej Pogorzelski 18. Paulina Poznalska 19. Anna Rogala 20. Ilona Staniszewska 21. Dariusz Śledź 22. Emilia Tabor 23. Łukasz Widera 24. Joanna Zielińska 25. Anna Żal

klasa IV b
wychowawca: Artur Przystarz
1. Damian Adamczyk 2. Weronika Adamus 3. Ewelina Boksa 4. Paweł Bracisiewicz 5. Weronika Ciechanowicz 6. Milena Cierpińska 7. Szczepan Czarniecki 8.Piotr Czermak 9.Monika Draczkowska 10.Małgorzata Durzyńska 11.Krzysztof Grakowicz 12.Anna Górna 13.Paweł Janusz 14.Paulina Juchnowicz 15.Wanda Kisielowa 16.Magdalena Koszykowska 17.Paweł Laskowski 18.Małgorzata Łątka 19.Martyna Maślej 20.Łukasz Owczarek 21.Maria Ozimina 22.Aneta Przybylska 23.Dawid Smug 24.Dorota Tomaszewska 25.Wiktor Tomasz 26.Daniel Wlazło 27.Kamil Wodziński 28. Kamil Zakrawacz

klasa IV c
wychowawca: Elżbieta Jezierska
1.Alina Brodziak 2.Róża Chuda 3.Karolina Domaradzka 4.Jadwiga Glazer 5.Urszula Gwardys 6.Karolina Kasperowicz 7.Dominika Kmita 8.Kamila Królik 9.Anna Kumaszka 10.Patrycja Kusiak 11.Marta Lipna 12.Malwina Lis 13.Joanna Łaba 14.Beata Łazebna 15.Marta Marcinkowska 16.Anna Prucnal 17.Justyna Sankiewicz 18.Małgorzata Tandecka 19.Iwona Zielińska 20. Beata Żmuda 21.Marcelina Żukowska

Rok szkolny 2002/2003

klasa IV a
wychowawca: Emilia Buczak
1. Andżelika Błach 2. Magdalena Błaszkiewicz 3. Piotr Dembowski 4.Agata Drozdowska 5. Katarzyna Feleńczak 6.Katarzyna Gałęcka 7.Waldemar Ilków 8.Dominika Kita 9.Marta Kociołek 10.Karolina Kołodyńska 11.Katarzyna Kryczka 12.Izabela Kunysz 13.Karolina Lisowska 14.Katarzyna Łączna 15.Agata Mróz 16.Justyna Nowak 17.Jarosław Pogorzelski 18.Kamil Słabicki 19.Anna Stadtmuler 20.Agieszka Suszko 21.Karolina Szargan 22.Magdalena Wodzińska 23.Piotr Wołoszyn 24.Magdalena Zielińska

klasa IV b
wychowawca: Wioletta Masiuda
1.Krzysztof Bober 2.Michał Bracisiewicz 3.Jarosław Chuchla 4.Tomasz Cymerman 5.Maciej Czmiel 6.Marcin Ćwikliński 7.Agata Fechter 8.Rafał Gredżuk 9.Tomasz Janusz 10.Julian Jeliński 11.Rafał Jurdeczka 12.Jarosław Kaleciński 13.Michał Kołodyński 14.Agata Konior 15.Agata Kucznier 16. Julita Lampara 17.Jowita Łodygowska 18.Karol Marchwicki 19. Tymon Marchwicki 20.Marcin Mielczarek 21.Przemysław Miernik 22.Ewa Ośnicka 23.Arkadiusz Ośnicki 24.Łukasz Piróg 25.Maciej Podleśny 26. Eryk Sawicki 27.Joanna Skibicka 28.Anna Stecka 29.Anna Suszko 30.Jarosław Warian 31.Filip Zakęś

klasa IV c
wychowawca: Sabina Osińska
1.Ewa Adamusiewicz 2.Anna Amanowicz 3.Monika Chrobak 4.Patryk Domaradzki 5.Piotr Drzewiecki 6.Michał Dymała 7.Małgorzata Gągała 8.Mateusz Gondowicz 9.Anna Idziak 10.Przemysław Kozal 11.Paweł Kężołek 12.Arkadiusz Kucharski 13.Natalia Kusztal 14.Joanna Lipna 15.Jacek Maćkowiak 16.Kamila Majcher 17.Kamil Majewski 18.Przemysław Miazga 19.Agnieszka Miedzińska 20.Tomasz Mitoraj 21. Katarzyna ostrowska 22.Jacek Pazoła 23.Tomasz Różalski 24.Michał Sawicki 25.Przemysław Sewastianow 26.Anna Tonderys 27.Agnieszka Żyłka

Rok szkolny 2001/2002

klasa IV a
wychowawca: Małgorzata Urban
1.Marcin Bartoś 2.Małgorzata Bernadek 3.Kamila Błażewska 4.Marzena Bortnowska 5.Anna Fast 6.Maciej Gajowczyk 7.Monika Godula 8.Katarzyna Grad 9.Katarzyna Jarczewska 10.Justyna Kita 11.Anna Laskowska 12.Marcin Latosi 13.Patrycja Łapczuk 14.Joanna Łaszkiewicz 15.Joanna Łata 16.Michał Łodziewski 17.Agnieszka Łusiarczyk 18.Aleksandra Matysiak 19.Karolina Mróz 20.Karolina Podrygajło 21.Rozalia Przychodna 22.Radosław Sikora 23.Małgorzata Strąg 24.Anna Sylwester 25.Anna Wiszczuk 26.Marcin Wojtasiak 27.Celestyna Wójcicka 28.Anna Wróbel 29.Monika Zuber 30.Katarzyna Zubowicz

klasa IV b
wychowawca: Anna Choińska
1.Paulina Budziak 2.Ewelina Chwalińska 3.Bogumił Dudczenko 4.Rafał Gęsior 5.Anna Gładysław 6.Maciej Grech 7.Agnieszka Gwiazda 8.Joanna Hyska 9.Bohdan Imiela 10.Piotr Kaleta 11.Karol Kamiński 12.Mikołaj Klikowski 13.Paulina Krassowska 14.Maria Koszykowska 15.Lucyna Król 16.Tomasz Krzyżak 17.Paulina Liszka 18.Monika Musiał 19.Elżbieta Ozimina 20.Paulina Piotrowska 21.Kamila Pudło 22.Bartosz Stępień 23.Ewelina Szkopek 24.Wioletta Ślusarczyk 25.Łukasz Szymański 26.Piotr Turko 27.Ernest Wesołowski 28.Karolina Wolak 29.Damian Wojciechowski 30.Marzenia Żywiec
Rok szkolny 2000/2001

klasa IV a
wychowawca: Danuta Pawlaczek
1.Małgorzata Biłous 2.Klaudia Cybulska 3.Renata Cygan 4.Dorota Ćwik 5.Blanka Gruberska 6.Joanna Grzybowska 7.Paulina Hen 8.Karolina Jeżewska 9.Małgorzata Kołodyńska 10.Justyna Kotlarz 11.Monika Laprus 12.Jarosław Matraszek 13.Aldona Młynarczyk 14.Marta Musiał 15.Justyna Paluszyńska 16.Kamil Paszkiewicz 17.Paulina Praska 18.Agata Rogala 19.Jarosław Rudnicki 20.Dajana Rychter 21.Sebastian Tobiczyk 22.Katarzyna Wojsa 23.Alicja Wróbel

klasa IV b
wychowawca: Dorota Matusiak
1.Aleksandra Bartosiewicz 2.Miłosz Figura 3.Anna Gajda 4.Małgorzata Garlińska 5.Magdalena Grzegorzewicz 6.Jagoda Jankowska 7.Karolina Juchnowicz 8.Agnieszka Krysmann 9.Bartosz Ladra 10.Weronika Lipińska 11.Arkadiusz Łata 12.Mariola Olszewska 13.Agnieszka Owczarek 14.Anna Pasiecznik 15.Magdalena Podemska 16.Sylwia Powroźnik 17.Małgorzata Remian 18.Dawid Sapkowski 19.Hanna Suwada 20.Paulina Szalińska 21.Agnieszka Szkopek 22.Paweł Szymański 23.Marcin Toda 24.Paulina Turlej 25.Justyna Wysoczańska

Rok szkolny 1999/2000

klasa IV a
wychowawca: Beata Orlik-Kwolik
1.Jolanta Bronowicka 2.Magdalena Borowska 3.Michał Dembowski 4.Beata Domagała 5.Barbara Domerecka 6.Barbara Frydrych 7.Piotr Korzystka 8.Katarzyna Książewska 9.Joanna Kucharczyk 10.Marzena Kuryło 11.Agnieszka Liszka 12.Kamil Łuczyński 13.Jakub Minta 14.Witold Nizio 15.Joanna Nowak 16.Łukasz Petela 17.Tomasz Pięt 18.Kamila Piwowarska 19.Marta Regiec 20.Tomasz Śpiewak 21.Magdalena Turczyniak 22.Grażyna Włodarczyk

klasa IV b
wychowawca: Wioletta Masiuda
1.Marta Ankiel 2.Kinga Brojanowska 3.Katarzyna Chmielewska 4.Tomasz Cirka 5.Wojciech Dedyński 6.Agnieszka Duch 7.Mirosław Feleńczak 8.Aleksandra Hen 9.Julia Jelińska 10.Łukasz Karcz 11.Ewa Kociołek 12.Tomasz Kot 13.Dominik Krupa 14.Maciej Kujawa 15.Marzena Laskowska 16.Monika Mirowska 17.Damian Modes 18.Marcin Ośnicki 19.Joanna Sawicka 2o.Tomasz Sołtysiak 21.Stanisław Stadnicki 22.Aleksandra Sylwester 23.Tomasz Szustak 24.Jadwiga Ślusarczyk 25.Dorota Tutkaj 26.Łukasz Wiśniewski 27.Katarzyna Wodzińska

Rok szkolny 1998/99

klasa IV a
wychowawca: Maria Perkal
1. Alina Bartosiewicz 2.Monika Bielska 3.Paweł Choina 4.Mateusz Chomnicka 5.Maria Czajkowska 6.Marta Czarnecka 7.Agata Gorzelniaska 8.Magdalena Jankowiak 9.Wojciech Jarczewski 10.Marta Kociołek 11.Grazyna Koszel 12.Alicja Kowalska 13.Małgorzata Kowalska 14.Agnieszka Kujawa 15.Magdalena Kuriata 16.Piotr Łebek 17.Arkadiusz Łoziuk 18.Jacek Maciołek 19.Rafał Maćkowiak 20.Renata Matyja 21. Joanna Myślicka 22.Anna Olszewska 23.Łukasz Panicz 24.Alina Pięt 25.Katarzyna Podemska 26.Artur Skorek 27.Marcin Stefański 28.Justyna Zajdel

klasa IV b
wychowawca: Małgorzata Grech-Nehrebecka
1.Ewa Adamczyk 2.Łukasz Balicki 3.Michał Cieśla 4.Łukasz Durzyński 5.Marek Gawroński 6.Jarosław Grobelny 7.Katarzyna Imiela 8.Paweł Jarosz 9.Mirosław Kasperkiewicz 10.Paweł Kasperkiewicz 11.Karol Król 12.Agnieszka Libera 13.Marcin Lizak 14.Anna Maciołek 15.Joanna Majer 16.Agnieszka Miedzińska 17.Arkadiusz Nowiński 18.Grzegorz Partyczyński 19.Iwona Pasiecznik 20.Jacek Płatacz 21.Rafał Przybyłkiewicz 22.Michał Raduchowski 24.Agata Remian 25. Anna Tatuś 26. Jarosław Wisłocki 27.Katarzyna Żuk

Rok szkolny 1997/98

klasa IV a
wychowawca: Robet Marczuk
1.Artur Bagiński 2.Krzysztof Banaś 3.Magdalena Bondar 4.Krystyna Bursy 5.Honorata Cybułka 6.Agnieszka Czarnecka 7.Małgorzata Dobosz 8.Agnieszka Feleńczak 9.Bartłomiej Guźniczak 10.Ewelina Hynda 11.Magdalena Kaczałko 12.Anna Kahl 13.Izabela Kosarzycka 14.Marta Kowalska 15.Andrzej Krzywda 16.Anna Kurzydło 17.Agnieszka Litwinowicz 18.Marta Piotrowicz 19.Tomasz Radecki 20.Katarzyna Sworniowska 21.Ewelina Turlej 22.Jadwiga Wasilenia 23.Joanna Wojtasik

klasa IV b
wychowawca: Wanda Krysmann
1.Beata Adamczyk 2.Marcin Bandrowicz 3.Krzysztof Chudzik 4.Karolina Dudczenko 5.Anna Feleńczak 6.Małgorzata Gracjasz 7.Maciej Janusiewicz 8.Ewa Juszczyk 9.Sławomir Kapusta 10.Piotr Krysmann 11.Andrzej Krzyżostaniak 12.Joanna Krzyżostaniak 13.Bogusław Kukiełczak 14.Maciej Libera 15.Konrad Podemski 16.Edyta Rainczuk 17.Marcin Ramiączek 18.Jarosław Ryba 19.Jacek Sienkiewicz 20.Małgorzata Skrzyniarz 21.Kajetan Stadtmuller 22.Dawid Wasilewski 23.Joanna Włodarczyk 24.Marcin Wojtyra

Rok szkolny 1996/97

klasa IV a
wychowawca: Artur Adamski
1.Bartłomiej Babczyński 2.Judyta Derka 3.Magdalena Hamela 4.Edyta Kikut 5.Marta Kral 6. Agnieszka Kruk 7.Monika Majewska 8.Agnieszka Marcinkiewicz 9.Andrzej Minorczyk 10.Jarosław Nowak 11.Paweł Pawlus 12.Joanna Purgal 13.Katarzyna Ryba 14.Marta Stasiek 15.Ewa Śmiałek 16.Barbara Trocka 17. Aleksandra Węcłaś 18. Agnieszka Zielińska

klasa IV b
wychowawca: Sabina Osińska
1.Dorota Baksalary 2.Agnieszka Bursztynowicz 3.Adam Czajkowski 4.Katarzyna Dębicka 5.Michał Grech 6.Włodzimierz Janusiewicz 7.Wojciech Krzyżostaniak 8.Dawid Lisowski 9.Agnieszka Mandziej 10.Anna Miedzianka 11.Patryk Nowacki 12.Adam Ozimina 13.Ewa Pajor 14.Agnieszka Partczyńska 15.Katarzyna Remian 16.Marta Stachowicz 17.Tomasz Tomaszewicz 18.Małgorzata Włodarczyk 19.Tadeusz Wójtowicz 20.Dominik Zalewski 21.Anita Ziółkowska

Rok szkolny 1995/96


klasa IV a
wychowawca: Wioletta Masiuda
1.Lilianna Baran 2.Katarzyna Biernat 3.Magdalena Foltyńska 4.Anna Idziak 5.Aleksandra Klecha 6.Justyna Kunat 7.Agata Nowakowska 8.Agata Orsztynowicz 9.Hubert Ozimina 10. Monika Paluszyńska 11.Barbara Piechuta 12. Agnieszka Pisarek 13. Agnieszka Przybylok 14. Marta Rucińska 15.Jarosław Sikora 16.Mikołaj Stadmuller 17.Emil Węglowski 18.Katarzyna Wilamowska 19.Magdalena Wilamowska 20.Marcin Żelazko

2022 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved