foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Proponujemy wirtualną podróż informacyjną do krainy życia naszej szkoły. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poprzednia strona służyła nam przez sześć lat. I była głównym źródłem informacji o wszystkim, co działo się w naszej szkole od roku 2011. Zapraszamy do odwiedzin.

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

453494
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
1098
1433
14888
428585
29414
32859
453494

Your IP: 52.87.253.202
2019-01-20 23:14

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

Od kilku tygodni uczniowie naszej szkoły z klas 2LOa i 2LOb biorą aktywny udział w projekcie "Brasil-Poland (United We Wre)", zainicjowanym i prowadzonym przez Panią Zdzisławę Tajkiewicz-Woźniak wraz z brazylijskim współinicjatorem i nauczycielem w Instituto Federal Catarinense - Campus Videria, Gunterem Butzen. 
Celem tego projektu jest szerzenie wiedzy o obu krajach i ich kulturach, doskonalenie umiejętności językowych uczestników, i co najistotniejsze zawieranie przyjaźni międzynarodowych oraz dobra zabawa. Jak do tej pory nasi uczniowie wymienili się ze swoimi brazylijskimi partnerami, krótkimi filmikami, w których przedstawili się sobie nawzajem. Jednak, już niedługo planują nakręcić o wiele dłuższy materiał filmowy na temat życia codziennego w naszej szkole i historii Obornik Śląskich. 
Zarówno nasi reprezentanci jak i brazylijscy uczestnicy, są bardzo podekscytowani i zaangażowani w prowadzenie tego projektu, a także liczą na dalszą współpracą naszych szkół.

Klaudia Diaków klasa 2LOa

Zapraszamy do obejrzenia filmiku!!!!

Link do materiału filmowego: https://www.youtube.com/watch?v=8Ve76rgvzqA&sns=em 

2019 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved