foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Proponujemy wirtualną podróż informacyjną do krainy życia naszej szkoły. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poprzednia strona służyła nam przez sześć lat. I była głównym źródłem informacji o wszystkim, co działo się w naszej szkole od roku 2011. Zapraszamy do odwiedzin.

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

403255
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
505
1147
3654
392185
12034
47913
403255

Your IP: 54.234.228.78
2018-12-12 11:52

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

W 2018 r. przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby uczcić to doniosłe wydarzenie, Kancelaria Senatu zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny pod patronatem marszałka Senatu „Orzeł Biały – nasza duma” dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju. Tematem prac konkursowych było polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych.

Powiatowy Zespół Szkół, zgodnie z regulaminem, reprezentowała trójka uczniów: D. Bernat, A. Kłys (kl.III T)i M. Nehrebecki (II LO b). Nasi uczniowie wykonali oryginalne prace o wysokiej wartości artystycznej. Konkurs składał się z 2 etapów: okręgowego, organizowanego przez senatorów w swoich okręgach wyborczych oraz ogólnopolskiego, organizowanego w Senacie. Wyniki etapu wojewódzkiego poznaliśmy na przełomie marca i kwietnia za pośrednictwem Biura Senatorskiego Barbary Zdrojewskiej. Pani Senator podkresliła bardzo wysoki poziom wszystkich prac przysłanych do jej biura.  W toku prac komisja konkursowa (na szczeblu okręgowym)  doceniła kunszt malarski Oli Kłys, która zajęła trzecie miejsce. W dniu 16.04.2018 r. Ola z rąk pani Senator odebrała nagrody i dyplom uznania.

Olbrzymie gratulacje nie tylko dla naszej zdolnej laureatki, ale także pozostałych reprezentantów;)

2018 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved